13640
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13640,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

HAKKIN DA

Kurucusu , Yönetim Kurulu Başkanı ve Yapımcısı : EMRAH KAYİHAN 'dır.
FASHION WEEK TÜRKİYE (FWTR)

Dünya’nın HAZIR GİYİM konseptine öncülük eden tek ve en büyük moda platformudur. Coğrafi konumu itibari ile Asya , Avrupa , Afrika , Orta Doğu , Uzak Doğu ve Slav ülkeleri dahil okyanus ötesi ülkelerle de iş birliği yaparak Hazır giyim ve Moda sektöründe köprü vazifesi gören 7 kıta’nın en büyük ve en kapsamlı tek resmi moda haftasıdır.

FWTR, TÜRKİYE- İstanbul’u , USA-New York, İNGİLTERE-Londra, İTALYA-Milano ve FRANSA-Paris gibi ile birlikte en önemli beş moda başkentinden biri olarak konumlandırmayı başardı.

5 günlük etkinlik alıcıları, UHNW müşterilerini ve dünyanın dört bir yanından basını bir araya getiriyor ve aynı şekilde şirketler için ürün lansmanları ve halkla ilişkiler etkinlikleri düzenlemeleri için önemli bir fırsatlar sunuyor.

ABOUT

Founder, Chairman and Producer: EMRAH KAYİHAN.
FASHION WEEK TÜRKİYE (FWTR)

It is the only and largest fashion platform that pioneers the world's ready-to-wear concept. It is the largest and most comprehensive single official fashion week of 7 continents, which acts as a bridge in the Ready-to-Wear and Fashion sector by cooperating with transoceanic countries, including Asia, Europe, Africa, the Middle East, Far East and Slavic countries, due to its geographical location.

FWTR has succeeded in positioning TÜRKİYE-Istanbul as one of the five most important fashion capitals along with USA-New York, UK-London, ITALY-Milan and FRANCE-Paris.

The 5-day event brings together buyers of UHNW's customers and the press from around the world, as well as providing a significant opportunity for companies to organize product launches and public relations events.