BE A SPONSOR
14614
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14614,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

BE A SPONSOR

SPONSOR OL !

7 KITA’nın EN BÜYÜK ve en prestijli MODA PLATFORMU

FASHION WEEK TÜRKİYE (FWTR) , inovatif markalar ve koleksiyonların en üst düzeyde sergilendiği , başka benzeri olmayan pazarlama stratejileri ile farkındalık sağlıyan , marka bilinirliği oluşturan , yeni müşteriler kazandıran , 7 kıta’nın en prestijli ve en kapsamlı moda platformu.

Türkiye Moda Haftası 2023/24 ( Hazır giyim için her yıl Mart ve Ekim aylarında düzenlenir ) Tüm Dünya’ya kendinizi tanıtabilmeniz için sponsorluk kapısı açıldı.
Sorularınız için bizimle fashionweekturkiye@gmail.com adresinden iletişime geçin veya www.fashionweekturkiye.com İletişim bölümünden Whatsapp üzerinden bağlantı kurun.

FASHION WEEK TÜRKİYE (FWTR)

Dünya’nın HAZIR GİYİM konseptine öncülük eden tek ve en büyük moda platformudur.  Coğrafi konumu itibari ile Asya , Avrupa , Afrika , Orta Doğu , Uzak Doğu ve Slav ülkeleri dahil okyanus ötesi ülkelerle de iş birliği yaparak Hazır giyim ve Moda sektöründe köprü vazifesi gören 7 kıta’nın en büyük ve en kapsamlı tek resmi moda haftasıdır.

FWTR, TÜRKİYE- İstanbul’u ,  USA-New York, İNGİLTERE-Londra, İTALYA-Milano ve FRANSA-Paris gibi ile birlikte en önemli beş moda başkentinden biri olarak konumlandırmayı başardı.

FWTR , 2 GÜNLÜK ETKİNLİK ALICILARINI MÜŞTERİLERİNİ VE DÜNYA’NIN DÖRT BİR YANIN DAN BASINI BİR ARAYA GETİRİYOR. AYNI ZAMAN DA ŞİRKETLER İÇİN ÜRÜN LANSMANLARI VE HALKLA İLİŞKİLER ETKİNLİKLERİ İÇİN ÖNEMLİ FIRSATLAR SUNUYOR.

FWTR, her yıl 2 milyon dan fazla şirkete ulaşıyor , binlerce firmaya tanıtım alanları sağlıyor , 3 milyar dan fazla kullanıcıya ulaşıyor. Kendi ülkesine milyonlarca turist ve müşteri kazandırıyor. Kültür ve turizm etkinlikleri ile 81 şehir’ de aktif organizasyonlar düzenliyor.

FASHION WEEK TÜRKİYE ailesinin bir parçası olun ve bölgenin moda sahnesini şekillendirmede küresel şirketlere katılın.

FASHION WEEK TÜRKİYE www.fashionweekturkiye.com TÜRKİYE MODA HAFTASI

BE A SPONSOR  !

THE LARGEST and most prestigious FASHION PLATFORM IN 7 CONTINENTS

FASHION WEEK TURKEY (FWTR) is the most prestigious and comprehensive fashion platform of 7 continents, where innovative brands and collections are exhibited at the highest level, raising awareness with unique marketing strategies, creating brand awareness and gaining new customers.

TÜRKİYE MODA HAFTASI 2023/24 (It is held every year in March and October for ready-made clothing) Sponsorship has been opened for you to introduce yourself to the whole world.
For your questions, contact us at fashionweekturkiye@gmail.com or contact us via Whatsapp from the Contact section of www.fashionweekturkiye.com

FASHION WEEK TÜRKİYE (FWTR)

It is the only and largest fashion platform that pioneers the world’s ready-to-wear concept. It is the largest and most comprehensive single official fashion week of 7 continents, which acts as a bridge in the Ready-to-Wear and Fashion sector by cooperating with transoceanic countries, including Asia, Europe, Africa, the Middle East, Far East and Slavic countries, due to its geographical location.

FWTR has succeeded in positioning TÜRKİYE-Istanbul as one of the five most important fashion capitals along with USA-New York, UK-London, ITALY-Milan and FRANCE-Paris.

FWTR BRINGS 2-DAY EVENT BUYERS, CUSTOMERS, AND THE PRESS FROM AROUND THE WORLD. IT ALSO PROVIDES SIGNIFICANT OPPORTUNITIES FOR COMPANIES FOR PRODUCT LAUNCHES AND PUBLIC RELATIONS EVENTS.

FWTR reaches more than 2 million companies every year, provides promotional areas to thousands of companies, and reaches more than 3 billion users. It brings millions of tourists and customers to its country. It organizes cultural and tourism events and active organizations in 81 cities.

Become part of the FASHION WEEK TÜRKİYE family and join global companies in shaping the region’s fashion scene.